En Az Alım Ne Kadar

İnternetteki toptancınız trikocum.com 2011 yılından beri internet üzerinden toptan giyim satışı yapmaktadır. Bu süre içerisinde mevcut bilgilerimize yeni öğrendiğimiz bilgilerimizi de ekleyerek yola devam etme çabamızı hep koruduk. Farklı zamanlarda, daha iyi olacağını düşündüğümüz yeni uygulamar devreye almaktan hiç çekinmedik. Müşterilerimizi dinleyerek kendimizi geliştirmeye çalıştık. Bizi direk tavsiyelerinizle de uyardınız, sitemizle etkileşimlerinizle de uyardınız. Gösterdiğiniz ilgi ve yakınlık için çok teşekkür ederiz. 

Sonuç olarak bütün bu sürecin sonunda geldiğimiz nokta itibariyle alt limitsiz şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir yapıya kavuşturduk kendimizi. 

Adet ve tutar alt limiti olmadan birkaç seri bile sipariş verebilirsiniz. Ancak sipariş yoğunluğumuza göre ufak siparişler doğal olarak biraz daha gecikmeli olarak ele alınmaktadır, bunu anlayışla karşılamanızı bekliyoruz.

Ayrıca çok düşük miktarlı siparişlerin bazen teslim alınmadığı oluyor, bu durumda bizim emeğimiz ve verdiğimiz kargo parası boşa gidiyor dolayısıyla keyfimizi kaçırıyor, bu yüzden düşük miktarlı sipariş veren müşterilerimizin whatsapp'dan bize mağaza sahibi olduklarını, deneme alımı yaptıklarını, kargoyu almama gibi bir durumun yaşanmayacağını ifade etmesi gerekiyor.