Toptan Giyim Trikocum

İptal & İade Koşulları

Toptan giyim satışı yapan trikocum.com'dan aldığınız ürünler, defolu çıkarsa ya da istediğiniz ürün değilse her türlü değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca genel tüketici haklarınızdan kaynaklanan herhangi bir durum sözkonusu olursa gene müşteri odaklı bi şekilde çözüm üretmekteyiz. Biz yaptığımız ticarete hak ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bakıyoruz. Elbette bunu yaparken firmamızın haklarının çiğnenmemesine de dikkat etmemiz gerekiyor. Yani, bizden alışveriş yaparken rahat olunuz ancak bizi iyice analiz ettikten sonra, güven duyduğunuzda sipariş veriniz. 

İnternetten toptan alışveriş yaparken mağdur olmamanız ve kandırılmamanız için hayatı yaşarken öğrendiğiniz kendinizi sağlama alma kurallarını sonuna kadar uygulayınız. Mesala biz, ürünler pakete girmeden size whatsapp'tan resim ve video gönderebiliriz, bunu diğer toptan alışveriş yapacağınız firmalardan da isteyiniz. Bu konuda size zorluk çıkaranlardan uzak durunuz. 

Ayrıca ürünler hazırlandıktan sonra istanbul bayrampaşadaki yerimize, istanbulda oturan bir tanıdığınızı gönderebilirsiniz ve ürünleri birebir görmesini sağlayabilirsiniz. Bu güvenlik koşullarını diğer firmalardan da isteyiniz. Bu koşulları yerine getirmeyenlerden uzak durunuz.