Güvenlik Politikası

Toptan giyim firması trikocum kapıda ödeme ile ürün gönderdiği için kredi kartı v.s gibi bilgilerinizi istemez. Biz 2011 yılından beri online toptan satış yapan bir firmayız. Tekstil sektöründe ise 2001 yılından beri bir fiil üretim ve satış gibi farklı alanlarda bir arada veya ayrı ayrı aktif durumdayız. 

Hayata ve işe helal yoldan yol yürümemiz gerektiğine inanan bir bakış açısı ile yaklaşmaktayız. Dolayısıyla, ne istediyseniz o ürün size gönderilir. Sizden veya bizden kaynaklanan bir yanlışlık varsa her türlü desteği vermekteyiz.


Toptan giyim satışı yapan trikocum.com'dan aldığınız ürünler, defolu çıkarsa ya da istediğiniz ürün değilse her türlü değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca genel tüketici haklarınızdan kaynaklanan herhangi bir durum sözkonusu olursa gene müşteri odaklı bi şekilde çözüm üretmekteyiz. Biz yaptığımız ticarete hak ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde bakıyoruz. Elbette bunu yaparken firmamızın haklarının çiğnenmemesine de dikkat etmemiz gerekiyor. Yani, bizden alışveriş yaparken rahat olunuz ancak bizi iyice analiz ettikten sonra, güven duyduğunuzda sipariş veriniz. 

İnternetten toptan alışveriş yaparken mağdur olmamanız ve kandırılmamanız için hayatı yaşarken öğrendiğiniz kendinizi sağlama alma kurallarını sonuna kadar uygulayınız. Mesala biz, ürünler pakete girmeden size whatsapp'tan resim ve video gönderebiliriz, bunu diğer toptan alışveriş yapacağınız firmalardan da isteyiniz. 

Ayrıca ürünler hazırlandıktan sonra istanbul bayrampaşadaki yerimize, istanbulda oturan bir tanıdığınızı gönderebilirsiniz ve ürünleri birebir görmesini sağlayabilirsiniz.  Bu koşulları yerine getirmeyenlerden uzak durunuz.